Pazar , 17 Şubat 2019

Deniz Cengiz – Rümeysa Arslan Kimdir?

Meleklerin Aşkı dizisinde Deniz Cengiz karakterini canlandıran Rümeysa Arslan kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar.

Ekranlarda ilk defa boy gösterecek olan Rümeysa Arslan güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. 1998 doğumlu olan güzel oyuncu anne ve babasının meslekleri nedeniyle eğitimini farklı şehirlerde sürdürmek zorunda kalmıştır.

Meleklerin Aşkı Deniz Cengiz - Rümeysa Arslan Fotoğrafları 1

Meleklerin Aşkı Deniz Cengiz – Rümeysa Arslan Fotoğrafları 1

Batman, Ankara, İzmir gibi şehirlerde yaşayan Rümeysa Arslan lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Üniversite eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde sürdürmektedir. Ufak yaşlardan bu yana gitar çalan ve şarkı söyleyen güzel oyuncu müzik yapmayı ufak yaşlardan beri istiyormuş.

2018 yılında ilk oyunculuk deneyimine hazırlanan Rümeysa Arslan Meleklerin Aşkı dizisi ile boy gösterecek. Sosyal medyayı çok sık kullanan oyuncu ayrıca spor yapmayı da çok seviyor.

Meleklerin Aşkı Deniz Cengiz - Rümeysa Arslan Fotoğrafları 2

Meleklerin Aşkı Deniz Cengiz – Rümeysa Arslan Fotoğrafları 2

Melek’in en yakın iki arkadaşından biridir. O da tıpkı Melek gibi azılı bir aktivisttir ama o haksızlıklara karşı çıkmak için kendini kapılara zincirlemeyi bildiği gibi aşkının ya da hevesinin uğruna başkalarını da zincirlemeyi göze alabilmektedir. Yağmur’u ilk gördüğü an, yeni hedefine çoktan kilitlenmiştir.(1)

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*