Pazar , 17 Şubat 2019

Etiket Arşivi: meleklerin aşkı

Meleklerin Aşkı Dokuzuncu Bölüm Fragmanı ve Özeti

Meleklerin Aşkı dokuzuncu bölüm yine enfes sahneleri bizlere izlettirdi. Deniz artık kara kedi olmaktan sıkılmaya başladı ve kendi aşk hikayesini terk etti. Artık bu sahne tamamen Melek ve Yağmur’a kalmıştır. İki aşık istediği zaman buluşur yan yana gelir ve aşklarını tam anlamıyla yaşamaya başlar. Ancak ili aşık sürekli olarak birbirlerini yanlış anlar ve ortam durmadan gerilir. Aşıklar basit hatalardan dolayı ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Sekizinci Bölüm Fragmanı ve Özeti

Meleklerin aşkı yeni bölümü perşembe akşamı saat 20:00 de yayınlanmaktadır. 8. bölümde karşımıza yeni heyecanlarla, yeni üzüntülerle gelecek. Bu bölümde Melike yeni bir müjde verecek ve herkes buna şaşıracak. Melike’nin hamile olduğunu açıklamasının ardından Ekrem zor durumda kalacak. Meleklerin aşkı 8. bölüm fragmanı ve özeti işte yazımızda… Meleklerin aşkı 8. bölüm fragmanında karşımıza, kirli oyunların oynandığı, çeşitli kavgaların yapıldığı, kimi ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Yedinci Bölüm Fragmanı ve Özeti

meleklerin-aski-konusu

Show Tv de yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi izleyiciler tarafından büyük bir zevkle izleniyor. Reytinglerde üst sıralarda kalmayı başaran dizi, 7. bölümle perşembe akşamı saat 20 de show tv de izleyicilerle buluşacak. Meleklerin Aşkı 7. bölümün 2. fragman yayınlandı. Dizinin fanları tarafından heyecanla beklenen fragmanda, bizler büyük sürprizlerle karşılaşacağımızı anladık.  Yeni bölümde Melek, Yağmur’u unutmak ve kafa dağıtmak için temizlik yapıyor. ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Dördüncü Bölüm Özeti Ve Fragmanı

meleklerin-aski-konusu

1, 2, 3 derken Meleklerin Aşkı dizisi 4üncü bölümü ile bu hafta izleyicilerinin karşısına çıkıyor. İlk 3 bölümde ha başladı ha başlayacak dediğimiz Yağmur ve Melek aşkının henüz resmi açılışı yapılmış olmasa da bu bölümde yakınlaşma biraz daha artacak. Yakınlaşma daha sonra bir garip uzaklaşmaya dönüşecek. Anlayacağınız bu hafta da Meleklerin Aşkı’nda işler biraz karışır. Yağmur ve Melek’i Alaçatı’da bir ... Devamını Oku »