Çarşamba , 15 Ağustos 2018

Fragmanlar

Meleklerin Aşkı Yedinci Bölüm Fragmanı ve Özeti

Show Tv de yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi izleyiciler tarafından büyük bir zevkle izleniyor. Reytinglerde üst sıralarda kalmayı başaran dizi, 7. bölümle perşembe akşamı saat 20 de show tv de izleyicilerle buluşacak. Meleklerin Aşkı 7. bölümün 2. fragman yayınlandı. Dizinin fanları tarafından heyecanla beklenen fragmanda, bizler büyük sürprizlerle karşılaşacağımızı anladık.  Yeni bölümde Melek, Yağmur’u unutmak ve kafa dağıtmak için temizlik yapıyor. ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Dördüncü Bölüm Özeti Ve Fragmanı

1, 2, 3 derken Meleklerin Aşkı dizisi 4üncü bölümü ile bu hafta izleyicilerinin karşısına çıkıyor. İlk 3 bölümde ha başladı ha başlayacak dediğimiz Yağmur ve Melek aşkının henüz resmi açılışı yapılmış olmasa da bu bölümde yakınlaşma biraz daha artacak. Yakınlaşma daha sonra bir garip uzaklaşmaya dönüşecek. Anlayacağınız bu hafta da Meleklerin Aşkı’nda işler biraz karışır. Yağmur ve Melek’i Alaçatı’da bir ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Meleklerin Aşkı dizisinde aşk hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Elbette bu hazırlıkların altındaki beyin yine Rukiye Hanım. 3üncü bölümü ile ekranlara gelecek olan Meleklerin Aşkı’nda bu hafta izleyenler epey gülüp, eğleneceğe benziyor. Meleklerin Aşkı 3. Bölüm Özeti Necmettin, daha evvel bahsettiğimiz gibi dizinin komedi lokomotifi, yine kırıp geçirecek gibi ortalığı. Örümcek korkusu evde devam ederken, örümceğin zatı ve de korkusu ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Meleklerin aşkı afiş

İlk bölümü ile Türk dizi izleyicilerinin dikkatini çekmeyi başaran Meleklerin Aşkı’nda işler karışıyor. Son bölümde bir bar partisinde bıraktığımız dizinin esas oğlanı ve kızı arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlıyor. Partide her şey çok güzel başlamış olsa da sabah uyandıklarında ikili bir “Hang Over” vakası yaşıyor. Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Herkes tam da Yağmur ve Melek arasında daha dizinin ilk ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı 1. Bölüm Özeti ve Fragmanı

5 Temmuz Perşembe akşamı saat 20:00 ‘da Show Tv ekranlarında başlayacak olan Meleklerin Aşkı dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli ve farklı senaryosuyla oldukça ilgi çekecek gibi görünen dizinin ilk bölüm fragmanını, aşağıdan seyredebilirsiniz. Meleklerin Aşkı 1. Bölüm Fragmanı Meleklerin Aşkı 1. Bölüm Özeti Tanıtımlarıyla şimdiden adından söz ettiren Meleklerin Aşkı’nın birinci bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yağmur (Berkay Hardal), Melek’ten ... Devamını Oku »