Pazar , 24 Mart 2019

Haberler

Meleklerin Aşkı Hangi Kanalda?

Meleklerin Aşkı hangi kanalda sorusunu her hafta kendimize soruyoruz. Show Tv nin eğlenceli aşk dizisi olan meleklerin aşkı, büyük bir seyirci kitlesi tarafından izlenmeye devam ediyor. Dizinin en son 9. bölümü yayınladı. 10. bölüm fragmanı yayınlanan dizide birbirinden eğlenceli sahneler var. Meleklerin Aşkı ne zaman yayınlanıyor? Meleklerin Aşkı Hangi kanalda? Meleklerin aşkı yeni bölümleri ne zaman?Tüm detaylar işte yazımızda… Meleklerin ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor?

Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor?

Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor? Dizi romantik komedi türünde olacak. Aile ve aşk arasında yaşanan ikilemi ele alacak ve olaylar şekillenmeye başlayacak. Çekimleri hız kesmeden devam eden dizide oyunculuğa yeni adım atan genç yetenekler ve tecrübeli oyuncular birlikte yer alacak. Süreç filmin üstlendiği dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un farklı mekanlarında yapılan çekimler şuanda devam etmekte. 5 temmuz’da ekranlara gelecek olan dizi ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Dizi Müziği Şarkı Sözleri

Meleklerin Aşkı Dizi Müziği Yağmurlar Yağsa Şarkı Sözleri

Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinin jenerik müziği, birçok kişi tarafından çok beğenildi. İşte o merak edilen jenerik müziğin sözleri.. Meleklerin Aşkı dizisinde çalan şarkının ne olduğu, kimin söylediği, ne zaman söylendiği gibi bilgileri internette bulmak çoğu zaman bulmak mümkün olmuyor. Fakat bu araştırmayı sizler için yaptık. Meleklerin Aşkı Dizi Müziği Yağmurlar Yağsa Şarkı Sözleri Yapayalnız doğdum yağmurlarda Al ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Sosyal Medya Hesapları

Meleklerin Aşkı sosyal medya hesapları

Meleklerin Aşkı dizisinin ve oyuncularının Sosyal Medya Hesaplarını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte dizinin ve oyuncularının resmi sosyal medya hesapları.. Temmuz ayında ekrana gelecek olan Meleklerin Aşkı dizisinin çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Dizinin setinden bazı görüntüler internet alemine sızmaya başladı. Dizinin başlamasına sadece sayılı günler kala sizlerde bu önemli anları dizinin resmi hesaplarından takip edebilirsiniz. Oyuncuları daha yakından tanımak ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Konusu Nedir?

meleklerin-aski-konusu

Sımsıcak bir aile komedisi olan ” Meleklerin Aşkı dizisinin konusu / hikayesi nedir ” diye merak edenler ve diziden fotoğrafları görmek isteyenler, aşağıdaki haberimizi okuyabilirler. Meleklerin Aşkı dizisinin konusu nedir? Yağmur (Berkay Hardal) daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam… Melek (Gülper Özdemir) ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu ... Devamını Oku »

Meleklerin Aşkı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda?

Meleklerin aşkı afiş

Meleklerin Aşkı dizisi ne zaman başlıyor? Hangi kanalda yayınlanacak? Saat kaçta? İşte yeni dizi ile ilgili merak edilenler. Sevilen dizi meleklerin aşkı ne zaman başlıyor? Meleklerin Aşkı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Meleklerin Aşkı dizisi 5 Temmuz Perşembe akşamı saat: 20.00 de başlayacak. Meleklerin Aşkı Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Meleklerin Aşkı Dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Meleklerin Aşkı Dizisi Saat Kaçta? ... Devamını Oku »