Pazar , 24 Mart 2019

Oyuncular

Mehtap Kurt – Özlem Mahmutoğlu Kimdir?

Meleklerin Aşkı Mehtap Kurt - Özlem Mahmutoğlu Fotoğrafları 3

Meleklerin Aşkı dizisinde Mehtap Kurt karakterini canlandıran Özlem Mahmutoğlu kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. 1.60 boyunda 53 kilo olan Özlem Mahmutoğlu 23 yaşında. Haliç Üniversitesi’nde öğrenimini tamamlayan güzel oyuncu hiç sene kaybetmeden bu okuldan mezun olmuştur. Mezun olmasının ardından hiç vakit kaybetmeden Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne girerek burada oyunculuk alanında eğitimine devam ... Devamını Oku »

Deniz Cengiz – Rümeysa Arslan Kimdir?

Meleklerin Aşkı Deniz Cengiz - Rümeysa Arslan Fotoğrafları 3

Meleklerin Aşkı dizisinde Deniz Cengiz karakterini canlandıran Rümeysa Arslan kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. Ekranlarda ilk defa boy gösterecek olan Rümeysa Arslan güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. 1998 doğumlu olan güzel oyuncu anne ve babasının meslekleri nedeniyle eğitimini farklı şehirlerde sürdürmek zorunda kalmıştır. Batman, Ankara, İzmir gibi şehirlerde yaşayan Rümeysa Arslan lise ... Devamını Oku »

Sercan Alagöz – Alihan Aracı Kimdir?

Meleklerin Aşkı Sercan Alagöz - Alihan Aracı Fotoğrafları 4

Meleklerin Aşkı dizisinde Sercan Alagöz karakterini canlandıran Alihan Aracı kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. Genç ve yakışıklı oyuncu Alihan Aracı önce İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliğini bitirmiş, hemen ardından ise Yıldız Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimine başlamıştır. Şuanda yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 1989 yılında dünyaya gelen Alihan Aracı İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimine devam ... Devamını Oku »

Teoman Acar – Serkan Kuru Kimdir?

Meleklerin Aşkı Teoman Acar - Serkan Kuru Fotoğrafları 3

Meleklerin Aşkı dizisinde Teoman Acar karakterini canlandıran Serkan Kuru kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. 1978 yılında doğan Serkan Kuru Endüstri Mühendisliği okumuştur. Babası İznik’li olan Serkan Kuru İznik’te dünyaya geldi. Gökcan Gökmen ile evli olan yakışıklı oyuncunun eşi de kendisi gibi oyunculuk yapmaktadır. Oyuncunun en son projeleri arasında 2017 yılında Bahtiyar Ölmez ... Devamını Oku »

Şirin Çekilmez – Ebrar Alya Demirbilek Kimdir?

Meleklerin Aşkı Şirin Çekilmez - Ebrar Alya Demirbilek Fotoğrafları 1

Meleklerin Aşkı dizisinde Şirin Çekilmez karakterini canlandıran Ebrar Alya Demirbilek kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. Reklam filmlerinin aranan simalarından olan Ebrar Alya Demirbilek ilk olarak 2015 yılında Avea reklamında oynadı. Çok tatlı ve sempatik halleri ile her yaş grubundan insan tarafından sevilen Ebrar Alya Demirbilek ayrıca çok da iyi bir Youtuber olarak ... Devamını Oku »

Oya Çekilmez – Deniz Kaynak Kimdir?

Meleklerin Aşkı Oya Çekilmez Deniz Kaynak Fotoğrafları 2

Meleklerin Aşkı dizisinde Oya Çekilmez karakterini canlandıran Deniz Kaynak kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. Meleklerin Aşkı isimli dizi ile çok sayıda yeni oyuncu piyasada yer almaya başladı. Geleceğin yıldız adaylarından birisi olan Deniz Kaynak da bu dizide yer alıyor. 13-14 yaşları arasında olduğu tahmin edilen oyuncu ufak yaşlardan itibaren oyunculuk eğitimi almaya ... Devamını Oku »

Kaya Çekilmez – Arda Adil Görgen Kimdir?

Meleklerin Aşkı Kaya Çekilmez Arda Adil Görgen Fotoğrafları 1

Meleklerin Aşkı dizisinde Kaya Çekilmez karakterini canlandıran Arda Adil Görgen kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. Arda Adil Görgen Meleklerin Aşkı dizisinde Kaya rolünü canlandırıyor .2002 doğumlu olan genç oyuncu Lise 2. Sınıf öğrencisi, lise eğitimini tiyatro bölümünde devam ettiren oyuncu ilk kez bir dizide yer almıyor. 2017 yılında Yüz Yüze isimli dizide ... Devamını Oku »

Necmettin Çekilmez – Toygan Avanoğlu Kimdir?

Meleklerin Aşkı Necmettin Çekilmez - Toygan Avanoğlu Fotoğrafları "

Meleklerin Aşkı dizisinde Necmettin Çekilmez karakterini canlandıran Toygan Avanoğlu kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar. 1982 doğumlu olan Toygan Avanoğlu aslen İzmir’lidir. Sinema ve oyunculuk kariyerine devam eden Toygan Avanoğlu profesoynel kariyerine yeni adım atmıştır. Ekrana çıktığı ilk günden bu yana oldukça sevilen oyuncular arasında yer alan Toygan Avanoğlu farklı ve sempatik karakteri ... Devamını Oku »

Melike Çekilmez – Didem Balçın Kimdir?

Meleklerin Aşkı Melike Çekilmez Didem Baçlın Fotoğrafları 1

Meleklerin Aşkı dizisinde Melike Çekilmez karakterini canlandıran Didem Balçın kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar.. 18 Mayıs 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncunun annesi Nur Balçın, 1975 yılında Japonya’da düzenlenen Miss Beauty güzellik yarışmasında ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Babası eski bir TRT Radyosu çalışanıdır. 2007 yılında rol aldığı Sevgili Dünürüm dizisi ile ... Devamını Oku »

Yağmur Duru – Berkay Hardal Kimdir?

Meleklerin Aşkı Yağmur Duru - Berkay Hardal Fotoğrafları 1

Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur Duru karakterini canlandıran Berkay Hardal kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar.. Genç ve yakışıklı oyuncu Berkay Hardal son dönemde genç kızların gözdesi olmayı başardı. Başarılı oyuncu 1996 yılında dünyaya geldi. İstanbul doğumlu olan Hardal 1.78 boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. İlk oyunculuk deneyimini Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin ... Devamını Oku »