Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı 1. Bölüm Özeti ve Fragmanı

5 Temmuz Perşembe akşamı saat 20:00 ‘da Show Tv ekranlarında başlayacak olan Meleklerin Aşkı dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli ve farklı senaryosuyla oldukça ilgi çekecek gibi görünen dizinin ilk bölüm fragmanını, aşağıdan seyredebilirsiniz.

Meleklerin Aşkı 1. Bölüm Fragmanı

Meleklerin Aşkı 1. Bölüm Özeti

Tanıtımlarıyla şimdiden adından söz ettiren Meleklerin Aşkı’nın birinci bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yağmur (Berkay Hardal), Melek’ten (Gülper Ödemir) hoşlandığını itiraf ederken, Rukiye’nin (Oya Başar) alevler içinde kaldığı anlar heyecanı yükseltiyor. Melek’in Yağmur’a, “Kendi canını tehlikeye atıp, onca alevin ve dumanın içine dalıp önce annemin sonra da benim canımı kurtardın!” sözleri dikkat çekerken, Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) yaktığı ağıt eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Melek’in arkadaşının Yağmur’a hayran kaldığı, Rukiye ile Melek’in karşı karşıya geldiği tanıtımda Yağmur, Çekilmezlerin evine bakıcı olarak giriyor.(1)

Meleklerin Aşkı dizisi merakla bekleniyor. Dizinin takipçileri birinci bölüm ya da fragmanı yayınlandı mı? Diye merakla bekliyorlar. Henüz ilk bölüm yayınlamadı ancak fragman yayına girdi ve çok sayıda beğeni aldı.
Özellikle dizide yer alan genç oyuncuların performansı merak konusu olmuş durumda. Fragmanı izlemek isteyenler Show TV resmi internet sitesine giderek dizinin 1. Bölüm fragmanını izleyebilirler. Bekleyenler ilk için bir kez daha hatırlatmakta yarar var. 5 Temmuz akşamı Show TV ekranlarında dizinin 1. Bölümü yayınlanacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*