Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Meleklerin Aşkı dizisinde aşk hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Elbette bu hazırlıkların altındaki beyin yine Rukiye Hanım. 3üncü bölümü ile ekranlara gelecek olan Meleklerin Aşkı’nda bu hafta izleyenler epey gülüp, eğleneceğe benziyor.

Meleklerin Aşkı 3. Bölüm Özeti

Necmettin, daha evvel bahsettiğimiz gibi dizinin komedi lokomotifi, yine kırıp geçirecek gibi ortalığı. Örümcek korkusu evde devam ederken, örümceğin zatı ve de korkusu ise tanışma şerefine erişen Necmettin, bizi unutulmaz bir Yeşilçam sahnesine götürüyor. Şener Şen’in rol aldığı Ne Olacak Şimdi filminin unutulmaz sahnesi “Yaz Kızım” yeniden canlandırılıyor. Örümcek korkusu ile ulu orta soyunup dökünen Necmettin, eşi Melike’nin ani baskını ile ne yapacağını şaşıran eşeksever Necmettin, ani bir refleks ile “Yaz Kızım” moduna geçiyor.

Dizinin başrolleri ise hala başlangıç yapabilmiş değil. Ortamı alevlendirmek, ilişkinin fitilini ateşlemek, Rukiye Hanım’ın görevi olduğu için bu hafta yeni girişimler göreceğiz.

Yağmur, Melek’in sevdiği ya da seveceği adam tanımlamasını işitince iyiden iyiye bu yola baş koymaya karar veriyor.
Yağmur hazırlanadursun, Necmettin “bacanak” diye hitap ettiği iş ortağını, Melek’in kalbini çalması için davet etmesi işlerin rengini değiştiriyor. Necmettin’in teşviki ile bir şeyler olacak gibi göründüğü sırada, Yağmur devreye “yağmurlama” ile giriyor.

Gelelim Rukiye’nin planlarına… Bulundukları ortamda Melek ve Yağmur’un yeterince kaynaşamayacakları kanısına varan Rukiye, müstakbel çifti daha rahat iletişim kurabilmeleri için Alaçatı’ya, “mezar ziyareti” kamuflajında götürmeye karar veriyor.

Alaçatı’da işler olması gerektiği gibi gidecek mi?

Alaçatı’da bizi kapıda Nuri ALÇO karşılıyor. Evet, bildiğimiz, tanıdığımız Nuri ALÇO. Meğer Nuri ALÇO Rukiye’nin hayranıymış.
Nuri ALÇO ile işbirliğine giden Rukiye, gençlerin kaynaşması için ortamı hazırlıyor. Dansa kalkmaları için ikna ettiği Yağmur ve Melek biraz daha yakınlaşıyor. Nuri ALÇO’nun olduğu yerde, gazoz şakası olmaz mı? O da var…

Planlar işe yaramış gibi görünüyor ve Melek, Yağmur’u gece gezmesine davet ediyor.

Yağmur bu kez kararlı, “pat” diye söyleyecekmiş hissettiklerini. Bakalım becerebilecek mi?
Tüm bunlar olup biterken, Necmettin cephesinde de işler karışıyor. Necmettin zaten hiç hazzetmediği, Melike’nin ortağı, Teoman’ı, Melike’ye baş masajı yaparken görünce Terminatör’e bağlıyor. Pompalı tüfek ile kovaladığı Teoman sekerken, Necmettin’in nezarethanede tanıdık bir sima ile buluşmasına şahit oluyor.

Meleklerin Aşkı, bu haftada oldukça eğlenceli…

Meleklerin Aşkı 3. Bölüm Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*