Pazar , 17 Şubat 2019

Meleklerin Aşkı Yedinci Bölüm Fragmanı ve Özeti

Show Tv de yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi izleyiciler tarafından büyük bir zevkle izleniyor. Reytinglerde üst sıralarda kalmayı başaran dizi, 7. bölümle perşembe akşamı saat 20 de show tv de izleyicilerle buluşacak.

Meleklerin Aşkı 7. bölümün 2. fragman yayınlandı. Dizinin fanları tarafından heyecanla beklenen fragmanda, bizler büyük sürprizlerle karşılaşacağımızı anladık.  Yeni bölümde Melek, Yağmur’u unutmak ve kafa dağıtmak için temizlik yapıyor. Yağmur ise Melek’in babasına, “Evet, kızınızı seviyorum.” diyerek Melek’e olan aşkını itiraf ediyor. Yağmur ile Rukiye dertleştiği sırada Çekilmezler Yağmur’u istemeye geliyor. Necmettin sular için kalıyor.  Melek ile Yağmur tiyatro gösterisindeki bir masalın başkahramanı oluyor.

Yağmur ile Melek birçok kez ters düşecektir. Yağmur Melek’in her daim yayında olur. Ama bu sefer Melek Yağmur’un yanında olmayacak. Yağmur sonunda tüm aşkını itiraf edecekken Melek onu durdurmuştur. Bu durum Yağmur’un hoşuna gitmemiştir. Çünkü bu hareketi, kendisini sevmediğini düşünmesine neden olmuştur.

Yağmur ise evi terk etmektedir. Melek’in onu sevmediğini düşündüğü için artık evde kalmasının bir manası kalmamıştı. Evdeki herkesin imdadına yetişen Yağmur’un gidişi evdeki herkesi derinden üzmektedir. Yağmur’un huzur evine gideceğini düşünmektedir ev halkı. Yağmur dönsün diye herkes elinden geleni ardına koymaz.

Necmet’in böbreğinde taş vardır. Bu taşı düşürmek için çeşitli eğlenceli hareketler yapacaktır. İzleyicilerin bol bol güleceği bu sahneler sayesinde moralimiz yerine gelecektir. Mikserle ip sarmalar gibi çeşitli komik sahneler ile bol bol kahkaha atacağız.

Yapımcığını Süre. Film üstlenmiştir. Senaryosunu Ersoy Güler yazmaktadır. Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı dizi 16 ağustos 2018 perşembe akşamı saat 20.00 de show tv de yayınlanacaktır. İyi seyirler, bol kahkahalı izlemeler dileriz. Sonraki bölümde görüşmek üzere sizleri fragmanlarla baş başa bırakıyorum.

MELEKLERİN AŞKI 7. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

MELEKLERİN AŞKI 7. BÖLÜM 2. FRAGMAN:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*