Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı Altıncı Bölüm Fragmanı ve Özeti

Meleklerin Aşkı altıncı bölümünde işler Çekilmezler için çok daha karışık bir hale gelmektedir. Necmettin anadilini kaybeder ve Çekilmezler için bir büyük sorun daha baş göstermiştir. Aile artık Necmettin’i iyileştirmenin yollarını aramaya başlar. Çekilmezler bir yandan Necmettin ile uğraşırken diğer yandan ise Melike’nin kıskançlık krizi ile başa çıkmaya çalışır. Meleklerin aşkı 6. bölüm fragmanı ise yazımızın sonundadır. İzlemenizi tavsiye ederiz.

Meleklerin Aşkı Altıncı Bölüm Özeti

Necmettin bir yöntem bulsa da bu yöntem çözüm olmak bir yana sorunların çok daha büyük bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Ayrıca Melike’nin krizleri çok daha büyük bir hal alır. Necmettin’in bu planı da hiç bir işe yaramaz. Yağmur evin içerisinde başlayan yeni savaştan hem rahatsız olur hem de bu savaştan sağ kurtulmaya çalışır. Yağmur çok fazla şey ile uğraşır ve artık bu durumda yorulmuştur. Deniz’in varlığı ilişkisini çıkmaza sokar. Yağmur aşkını ilan edemez, Sercan ise kendine göre çok iyi sayılan bir plan yapar. Sercan Mehtap’la yalnız kalmak için onu yazlığa davet eder. Yağmur ve Melek’i yakınlaştırmak için yazlık davetini onlar içinde yapar.

Deniz onları yazlıkta rahat bırakmayacaktır. Yağmur yine aşkını itiraf edemez. Melek’e uzaktan bakan ve aşkını ilan etmek isteyen Yağmur aradığı çıkış yolunu Rukiye sayesinde bulur. Melek ve Yağmur’un da dahil olduğu bir kamp ayarlayan Rukiye ikilinin yakınlaşmasını sağlar. Rukiye kendi planını yaparken Melek ve yağmur’da boş durmaz ve kendilerine göre planlar yaparlar. Rukiye bu planlara son derece sinirlenir.

Kampa sürpriz birisi davet edilir ve bu durum Rukiye’nin hiç ama hiç hoşuna gitmez. Kampa davet edilen o misafir Ekrem’den başkası değildir. Kamp tatili Melek ve Yağmur için son derece romantik bir tatil olacakken Rukiye ve Ekrem arasında yaşanan gerilimden dolayı çok daha sıkıcı geçer.

Rukiye her fırsatta Ekrem’den geçmişin öcünü alır. Kamp tatilinde Yağmur ve Melek arasında da büyük sorunlar yaşanır. İlişkileri bu kez çok daha büyük bir tehlike ile karşılaşmıştır.

Meleklerin Aşkı 6. Bölüm Fragmanı:

Meleklerin Aşkı 6. Bölüm 2. Fragmanı:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*