Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda?

Meleklerin Aşkı dizisi ne zaman başlıyor? Hangi kanalda yayınlanacak? Saat kaçta? İşte yeni dizi ile ilgili merak edilenler. Sevilen dizi meleklerin aşkı ne zaman başlıyor?

Meleklerin Aşkı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Meleklerin Aşkı dizisi 5 Temmuz Perşembe akşamı saat: 20.00 de başlayacak.

Meleklerin Aşkı Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Meleklerin Aşkı Dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Meleklerin Aşkı Dizisi Saat Kaçta?

Dizi, Perşembe akşamı saat 20:00’da yayınlanacak. Her hafta perşembe akşamları saat 20:00 de yayınlanacak dizi, bizlerin yeni neşe kaynağı olacak.

2018 Yaz sezonunda başlayayacak diziler arasında yer alan Meleklerin Aşkı Dizisi Temmuz Perşembe akşamı 1. Bölümü ile ekranlara gelecek. Dizide çok sayıda yeni yüzü göreceğiz. Dizinin yönetmen senaristi Ersoy Güler olacak.

Dizinin kadrosunda ilk defa oyunculuk tecrübesi yaşayacak isimler yer alsa da son derece tecrübeli isimlerde var. Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen gibi tecrübeli isimlerde var.

5 Temmuz akşamı Show TV ekranlarında başlayacak olan dizi aşk, aile ve bu iki önemli kavram arasında yaşanan olayları ele alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*