Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı Dokuzuncu Bölüm Fragmanı ve Özeti

Meleklerin Aşkı dokuzuncu bölüm yine enfes sahneleri bizlere izlettirdi. Deniz artık kara kedi olmaktan sıkılmaya başladı ve kendi aşk hikayesini terk etti. Artık bu sahne tamamen Melek ve Yağmur’a kalmıştır.

İki aşık istediği zaman buluşur yan yana gelir ve aşklarını tam anlamıyla yaşamaya başlar. Ancak ili aşık sürekli olarak birbirlerini yanlış anlar ve ortam durmadan gerilir. Aşıklar basit hatalardan dolayı tam anlamıyla hayatlarını yaşayamaz ve mutsuz olurlar. Melek Yağmur’un ondan uzaklaştığını ve artık onu sevmediğini düşünmeye başlar. Meleklerin Aşkı Dokuzuncu Bölüm Fragmanı yazımızın hemen altında yer alıyor. Çekilmezler ise Melike’nin moralini yerine getirmek için her yolu dener. Aile sırf Melike’nin morali yerine gelsin depresyondan çıksın diye tatile gider ancak istedikleri gibi bir tatil olmaz.

Necmettin reislik kompleksine girer, Melike ve Çekilmezler ailesi için tatil tam anlamıyla kabus halini alır. Necmettin sürekli olarak bir sorun çıkarır. Bu nedenlerden dolayı Çekilmezler ailesini çok zor günler bekler. Çekilmezler açlık ve sefalet ile karşı karşıya kalır. Çekilmezler’in yokluğu ise 2 aşık Melek ve Yağmur’a yarar. Evde köşe kapmaca oynayan aşıklar istedikleri alanı nihayet bulmuşlardır. Melek bu oyunlardan sıkılır ve Yağmur’un onu sevmediğini düşünür. Tam o anlarda bir hamle yapmak ister. Melek’in yapmak istediği o hamle Rukiye’den gelir. Melek Rukiye sayesinde Yağmur’a bir şans daha verir. Bu şanstan sonra Yağmur için aşkı ispat etme zamanı gelmiştir. Rukiye’nin bu hamlesi ile beraber aşıklar için yeni umutlar yeşerir. Rukiye’nin bu hamlesi ile Yağmur Melek’e olan sevgisini kanıtlamak için bir şans daha bulmuş olur.

Meleklerin Aşkı Dokuzuncu Bölüm özeti için yazımızın altına göz atabilirsiniz. Melek bu şanstan sonra Yağmur’a karşı daha farklı şeyler hisseder. Onu sevdiğine neredeyse ikna olmak üzeredir. Ancak Yağmur tam anlamıyla bir hamle yapmaz. Ne kapıdan girer ne de Melek’in elinden tutar. Melek bir kez daha hayal kırıklığı ile karşı karşıyadır.

Meleklerin Aşkı Dokuzuncu Bölüm Fragmanı

Meleklerin Aşkı Dokuzuncu Bölüm 2. Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*