Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı Dördüncü Bölüm Özeti Ve Fragmanı

1, 2, 3 derken Meleklerin Aşkı dizisi 4üncü bölümü ile bu hafta izleyicilerinin karşısına çıkıyor. İlk 3 bölümde ha başladı ha başlayacak dediğimiz Yağmur ve Melek aşkının henüz resmi açılışı yapılmış olmasa da bu bölümde yakınlaşma biraz daha artacak. Yakınlaşma daha sonra bir garip uzaklaşmaya dönüşecek. Anlayacağınız bu hafta da Meleklerin Aşkı’nda işler biraz karışır.

Yağmur ve Melek’i Alaçatı’da bir sahilde baş başa bırakmıştık. Gelen bir telefon ile Yağmur annesinin bulunduğunu öğrenmişti.
Alaçatı’da daha da yakın olmasını beklediğimiz çiftin arasına balıklama dalanlar olacak. Çekilmez ailesi de bir anda Alaçatı sathına girecek ve olaylar biraz daha renklenecek. Necmettin’in neden Yağmur ile Melek’in ayarına girmek istediğini artık biliyoruz. İş ortağı ile Melek’i baş göz etmeye baş koymuş olan Necmettin için Yağmur büyük bir tehlike. Bu arada tanıtım fragmanının bir bölümde, Necmettin ile oturan yakışıklı iş ortağı, Necmettin karakterini canlandıran usta oyuncu Toygan AVANOĞLU’nun adaşı ve soyadaşı Toygan’ın da Melek’ten vazgeçmediğini duyuyoruz.
Alaçatı karışıyor demiştik. Necmettin ve çekilmez ailesi bir kamyon mizah ile Alaçatı’ya giriyor. Alaçatı’ya gelen Çekilmez ailesi evde çok önemli birkaç şey unutuyor; çocuklarını. Çocuklar evde parti veredursun, Necmettin, Eşekler ve Hoşaflar adında iki takım kurarak ahaliyi plaj voleybolu maçı ile büyük bir çekişmeye sokuyor.

Rukiye ise hala büyük planının gerçekleşmesi için çabalarını sürdürüyor. Nuri ALÇO’nun gazoz tekliflerini ısrarla reddederken , Nuri’den artık Melek ve Yağmur’u bir şekilde birleştirmesi için işe koyulmasını istiyor.

Nuri kendine has yöntemlerle işe koyuluyor koyulmasına da işleri biraz daha karıştırıyor. Yağmur yine yanlış bir yatakta bu kez Necmettin’e basılıyor. Melek’in arkadaşlarından biri ile yine basılan Yağmur bu kez derin bir açmaza giriyor.

Yağmur’un Melek’e olan ilgisi evde dillendirilirken güvenlik kameraları ile durumu işiten Necmettin herkesi toplayarak evin yolunu tutuyor.
Eve vardıklarında ise gördükleri manzara bir savaş alanından farksız. Öce dağılmış hatta neredeyse tarumar olmuş evin hesabını soran Necmettin akabinde çocukların Yağmur’un Melek’e olan ilgisi hakkında sorguya alıyor ve bu arada Yağmur ve Melek ikilisinin ilişkilerinin adını koyuyor; YağMel aşkı!

4’üncü bölümde Yağmur’un annesinin kapısının önüne kadar gidişine, evden kovuluşuna ve Melek’ten uzaklaşmasına da şahit olacağız.
Meleklerin Aşkı bu hafta da bizi oradan oraya savuracak anlaşılan.

Meleklerin Aşkı 4. Bölüm 1. Fragmanı:

Meleklerin Aşkı 4. Bölüm 2. Fragmanı:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*