Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı On Birinci Bölüm Fragmanı ve Özeti

Show TV ekranlarında yayınlanan ve ciddi bir izleyici kitlesi olan Meleklerin Aşkı kısa süre önce on birinci bölümü ile ekranlara geldi.  On birinci bölüm ile final yapan sevilen dizi final bölümüne yakışır bir son ile ekranlara veda etti. Meleklerin Aşkı on birinci bölüm fragmanı nasıldı? Dizinin özeti ve önemli gelişmeleri hakkında bilgiler verelim.

Final bölümünün en büyük olayı şüphesiz Necmettin ve Melike’nin suçüstü yakalanması oldu. İkilinin yakalanmasının bir diğer kötü yanı ise bu olayın basına yansıması ve Çekilmezler’in tüm aile boyu TV ekranlarına kadar düşmesi oldu. Başları bu kez çok daha büyük bir tehlikede karıştıkları işin ne kadar büyük olduğunu, riskli olduğunun farkındalar. Ancak bu işten kurtulmaları hiç ama hiç kolay olmayacak. Necmettin bunu anlar ve suçu üstlenir. Melike için cezaevinin yolunu tutan Necmettin için durumlar oldukça karışacaktır. Bu olayı fırsat bilen Ekrem Yağmur’a daha fazla baskı yapmaya başlar.

Yağmur ve Melek birbirlerine deli gibi aşık oldukları için Ekrem ne yaparsa yapsın asla rahatsız olmazlar. Yağmur ve Melek yalnız kaldıkları her anın tadını çıkarmaya devam eder. Meleklerin Aşkı on birinci bölüm özeti için hız kesmeden devam edelim. Melek ve Yağmur ikilisi yalnız kaldıkları her anda birlikte olurlar ve gerçek aşkı bulmanın keyfini yaşamaya devam ederler. İkili için hayat tam anlamıyla tozpembedir. Hayatlarına mutlu mesut devam eden aşıklar için bir sorun yoktur.  Rukiye ise damadı Necmettin’in ceza evine girmesini hiç sorun etmez. Aksine bu durumdan mutlu olur. Melike ise kocasının ceza evine girmesinden dolayı son derece üzgündür. Çok fazla üzülen Melike Teo’nun teklifi kabul etmez.

Melike daha sonraları ikna olsa da haberi olmadan büyük bir fitili ateşlemiş olur. Necmettin Melike ve Teo’nun bir otelde baş başa olduğunu öğrenir. Bu durumu kabul edemeyen Necmettin bir yolunu bulur ve ceza evinden kaçar. Necmettin tekrardan kelepçelenir ve ceza evinin yolunu tutar. Yıllar geçer Necmettin cezasını çeker ve ceza evinden tahliye olur. Cezasını çekip geri döndüğünde asıl şoku yaşar. Necmettin geri döndüğünde gördükleri karşısında şoke olur.  Bunun nedeni ise Çekilmezlerin artık gerçek mutluluğu yakalamasıdır. Meleklerin Aşkı On Birinci Bölüm gerçekten izleyicilerden tam puan aldı. 11. Bölüm ile final yapan dizi ekranlara veda etti.

Meleklerin Aşkı 11. Bölüm Fragmanı:

Meleklerin Aşkı Final Bölümü İzle:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*