Pazar , 24 Mart 2019

Meleklerin Aşkı Onuncu Bölüm Fragmanı ve Özeti

Ekranlara veda etmeden bir önceki bölümü ile ekranlara gelen Meleklerin Aşkı tam anlamıyla izleyenleri mest etti. Final bölümü öncesinde yaşananlar ortalığı tam anlamıyla karıştırdı.

Melek büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır ve eve geri döner. Onun için masal hiç başlamadan bitmiştir. Sevdiği erkek onu da daha yolun en başında terk edip gitmiştir. Melek gerçekten hayal kırıklığı yaşar ve ne yapacağını şaşmış haldedir. Ancak hiç bir şey gerçek değildir. Hayal kırıklığı yaşayan Melek bütün olayları bilmez. Yağmur Ekrem’in kumpasına uğramış ve rehin alınır. Yani Melek’i terk etme gibi bir durum söz konusu değil. Meleklerin Aşkı onuncu bölüm fragmanı izleyenler bunu net bir biçimde görür.

Gerçekleri henüz bilmeyen Melek artık hiç kimseye güvenmek istemez. Yaşadıklarından dolayı çok önemli bir karar alır. Melek Almanya’ya kesin dönüş yapacaktır. Yağmur bir kez sadece kalbinin sesini dinler. Başkalarının dediklerini dinlemez ve aldığı kararın arkasındadır. Yağmur Melek ile konuşmak için her yolu dener. Ancak ona inanmakta zorlanan Melek için işler çok karışır. Melek’e kendisini inandırma konusunda yemin eden Yağmur bu amacına ulaşır. Melek’in gözlerinin içine bakarak ona aşık olduğunu söyler. Melek ilk defa Yağmur’a güvenir ve artık sevdiğinin kolları arasındadır. Yağmur bundan sonra ilişkisini herkesten saklamak zorunda kalır. Artık sevgili olan genç aşıklar bunu gizli saklı en kuytu köşelerde yaşamak için sabırsızdır. Aşklarını saklamalarındaki ana neden elbette Ekrem’dir. İki aşık aynı evin içinde köşe kapmaca oynarlar.

Meleklerin Aşkı onuncu bölüm son kısmında Necmettinlerin tatili ise işkence olmaya devam ediyor. Hatta işkence az bile kalır. Çekilmezler farkında olmadan büyük bir belanın ortasında kalırlar. Sahipsiz buldukları karavan yüzünden başlarına büyük olaylar gelecektir. Necmettin hiç düşünmeden ailesini güvende tutmak ve belayı önlemek için bir şeyler yapar. Necmettin karavanı gitmesi gereken yere götürmek için niyetlidir. Karavanı götürüp rehin olan çocuklarını kurtarma kararı alır. Ancak hiç bir şey istedikleri gibi gitmez. Necmettin ve Melike suçüstü yakalanır. İşler artık onlar için çok daha zordur.

Meleklerin Aşkı 10. Bölüm 1. Özeti:

Meleklerin Aşkı Onuncu Bölüm 2. Özeti

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*