Pazar , 24 Mart 2019

Şirin Çekilmez – Ebrar Alya Demirbilek Kimdir?

Meleklerin Aşkı dizisinde Şirin Çekilmez karakterini canlandıran Ebrar Alya Demirbilek kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar.

Reklam filmlerinin aranan simalarından olan Ebrar Alya Demirbilek ilk olarak 2015 yılında Avea reklamında oynadı. Çok tatlı ve sempatik halleri ile her yaş grubundan insan tarafından sevilen Ebrar Alya Demirbilek ayrıca çok da iyi bir Youtuber olarak dikkat çekiyor.

Meleklerin Aşkı Şirin Çekilmez - Ebrar Alya Demirbilek Fotoğrafları 3

Meleklerin Aşkı Şirin Çekilmez – Ebrar Alya Demirbilek Fotoğrafları 3

2013 yılında doğan Ebrar’ın annesi ev hanımı babası ise ticaret ile uğraşmaktadır. İstanbul’da dünyaya gelen Ebrar Alya Demirbilek ilk olarak Hayat Dediğin isimli dizide rol aldı. Sonrasında Yalan Dünya dizisinde Defne Kocabaş, Sen Benimsin dizisinde Lale Bebek izleyenlerin karşısına çıktı.
2018 yılında yeni başlayan Meleklerin aşkı isimli dizide Şirin karakterine hayat veriyor.

Meleklerin Aşkı Şirin Çekilmez - Ebrar Alya Demirbilek Fotoğrafları 2

Meleklerin Aşkı Şirin Çekilmez – Ebrar Alya Demirbilek Fotoğrafları 2

Henüz sadece altı yaşında olan Şirin, Çekilmez ailesinin en küçük bireyidir. Büyümüş de küçülmüş lafı onun için icat edilmiştir. Evin neşesi ve istihbaratıdır. Çocuksu hisleri ve hinlik gibi görünen saflığı sayesinde kimi zaman çözülmez denen olayları çözüme kavuşturacak kimi zaman da ufak çaplı felaketlere neden olacaktır.(1)

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*