Pazar , 24 Mart 2019

Teoman Acar – Serkan Kuru Kimdir?

Meleklerin Aşkı dizisinde Teoman Acar karakterini canlandıran Serkan Kuru kimdir? Nerelidir? Evli midir? Hangi film ve dizilerde rol almıştır? İşte tüm detaylar.

Meleklerin Aşkı Teoman Acar - Serkan Kuru Fotoğrafları 1

Meleklerin Aşkı Teoman Acar – Serkan Kuru Fotoğrafları 1

1978 yılında doğan Serkan Kuru Endüstri Mühendisliği okumuştur. Babası İznik’li olan Serkan Kuru İznik’te dünyaya geldi. Gökcan Gökmen ile evli olan yakışıklı oyuncunun eşi de kendisi gibi oyunculuk yapmaktadır. Oyuncunun en son projeleri arasında 2017 yılında Bahtiyar Ölmez 2018 yılında Show TV ekranlarında Meleklerin Aşkı isimli dizilerde rol almıştır.

Meleklerin Aşkı Teoman Acar - Serkan Kuru Fotoğrafları 2

Meleklerin Aşkı Teoman Acar – Serkan Kuru Fotoğrafları 2

Serkan Kuru TV izleyicisinin tanıdığı uzunca süredir ekranlarda yer alan bir isim irili ufaklı çok sayıda projede yer almıştır. Serkan Kuru’nun yer aldığı projelerden bazıları; Terme Çayı, Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar, Şahmeran, Beşinci Boyut, Emret Komutanım, Ümmü’nün Türküsü, Doktorlar, Emret Komutanım Şah Mat, Kaşıkçı Güzeli, Hatçe Sosyetede, Memleket Hikayeleri, Kalpsiz Adam, Kollama, Kırık Kalpler, Yalancısın Sen, Ateşe Yürümek, Elde Var Hayat, Bekle Beni Yarın, Tövbeler Tövbesi.

Meleklerin Aşkı Teoman Acar - Serkan Kuru Fotoğrafları 4

Meleklerin Aşkı Teoman Acar – Serkan Kuru Fotoğrafları 4

Melike’nin diş hekimliği kliniğinin ortağıdır. Melike çocuklarla ilgilenmek için mesleğe ara vermeden önce uzun süre birlikte çalışmışlardır. Gün gelip Melike kliniğe dönmeye karar verince de Teoman onu büyük bir mutlulukla karşılamıştır. Kuşkusuz ki Necmettin bütün kıskançlığıyla sürekli tepelerinde olacak ve Teoman’a sırf karısının yakınından bulunan bir erkek olduğu için etmediğini bırakmayacaktır. Aslında çok da haksız değildir. Çünkü Teoman içten içe Melike’den hoşlanmaktadır.(1)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*